This medication is used diovan generic patent to treat manicdepressive disorder bipolar disorder..

Sport Op Zaterdag


Uitslagen regiovoetbal West 2 zaterdag 25 januari 2020;


Hoofdklasse   A            
Stand              
# Team G W GL V P DPV DPT
1 DHSC 16 11 1 4 34 37 19
2 Sportlust '46 16 10 1 5 31 35 18
3 AZSV 15 8 4 3 28 27 17
4 Feijenoord 15 8 3 4 27 41 21
5 Achilles Veen 16 8 1 7 25 39 23
6 ARC 16 7 4 5 25 24 21
7 Zwaluwen 16 7 4 5 25 28 27
8 Rijnvogels 16 7 2 7 23 23 20
9 Jodan Boys 16 7 2 7 23 20 22
10 Smitshoek 16 6 5 5 23 23 30
11 Capelle 15 6 2 7 20 25 24
12 Duno D 15 6 1 8 19 25 28
13 Rijsoord 16 5 3 8 18 18 38
14 Spijkenisse 16 4 4 8 16 19 26
15 s-Gravenzande 16 3 6 7 15 17 27
16 Achilles '29 14 0 1 13 1 9 49
 
 

Uitslagen        
datum thuis uit uitslag  
25-01-2020 Achilles '29   Rijsoord 0 2  
25-01-2020 Achilles Veen   Duno D 5 2  
25-01-2020 Capelle   s-Gravenzande 3 3  
25-01-2020 DHSC   ARC 2 1  
25-01-2020 Feijenoord   Jodan Boys 3 1  
25-01-2020 Rijnvogels   Zwaluwen 2 1  
25-01-2020 Smitshoek   Spijkenisse 0 3  
25-01-2020 Sportlust '46   AZSV 3 2  
                       
 
 

West 2,  3e klasse A        
Stand              
# Team G W GL V P DPV DPT
1 TAVV 12 9 3 0 30 30 6
2 Aarlanderveen 13 9 3 1 30 27 9
3 Lugdunum 13 7 2 4 23 32 21
4 VVSB 13 6 4 3 22 32 21
5 Alphia 13 6 2 5 20 29 18
6 Nieuwkoop 13 6 2 5 20 26 32
7 Be Fair 13 5 4 4 19 27 20
8 Reeuwijk 13 5 3 5 18 28 34
9 Sporting Leiden 12 4 4 4 16 29 16
10 Oudewater 13 5 1 7 16 28 27
11 Blauw Zwart 13 3 3 7 12 21 33
12 Gouda 13 2 2 9 8 18 32
13 Oegstgeest 13 1 5 7 8 20 44
14 VVC 13 2 2 9 8 15 49
 
 

Uitslagen        
datum thuis uit uitslag  
25-01-2020 Alphia   Oegstgeest 2 2  
25-01-2020 Blauw Zwart   Be Fair 4 2  
25-01-2020 Lugdunum   Reeuwijk 4 1  
25-01-2020 Oudewater   Nieuwkoop 3 0  
25-01-2020 Sporting Leiden   Aarlanderveen 0 1  
25-01-2020 TAVV   VVC 0 0  
25-01-2020 VVSB   Gouda 2 0  
                       
 
 

West 2,  4e klasse B        
Stand              
# Team G W GL V P DPV DPT
1 SCH '44 12 12 0 0 36 44 6
2 Zwammerdam 12 7 2 3 23 26 15
3 Zevenhoven 12 7 2 3 23 24 14
4 Alphense Boys 12 7 2 3 23 41 13
5 Woerden       12 6 3 3 21 25 19
6 Kamerik 12 5 2 5 17 21 30
7 NSV '46 12 4 3 5 15 29 26
8 VEP 12 4 3 5 15 19 28
9 Rohda '76 11 3 3 5 12 21 24
10 Siveo '60 12 2 5 5 11 15 21
11 Linschoten 11 2 2 7 8 24 35
12 Bodegraven 12 2 2 8 8 18 35
13 Sportief 12 1 1 10 4 8 49
 
 

Uitslagen        
datum thuis uit uitslag  
25-01-2020 Alphense Boys   Woerden       2 2  
25-01-2020 Bodegraven   Siveo '60 2 2  
25-01-2020 NSV '46   Sportief 5 1  
25-01-2020 VEP   Kamerik 1 1  
25-01-2020 Zevenhoven   Linschoten 3 1  
25-01-2020 Zwammerdam   Rohda '76 1 2  
                       
 
 

West 2,  4e klasse C        
Stand              
# Team G W GL V P DPV DPT
1 Floreant 12 12 0 0 36 41 8
2 Bergambacht 12 9 2 1 29 56 14
3 BSC '68 12 9 2 1 29 34 9
4 Haastrecht 12 7 4 1 25 34 11
5 Moerkapelle 12 6 2 4 20 28 24
6 GSV 12 6 1 5 19 29 21
7 Gouderak 12 3 5 4 14 26 35
8 SPV '81 12 3 2 7 11 13 25
9 WDS 12 2 3 7 9 18 34
10 Cabauw 12 2 3 7 9 19 37
11 Stolwijk 12 2 2 8 8 18 35
12 Ammerstol 12 1 2 9 5 15 41
13 Moordrecht 12 1 2 9 5 13 50
 
 

Uitslagen        
datum thuis uit uitslag  
25-01-2020 Cabauw   WDS 4 3  
25-01-2020 Floreant   Ammerstol 3 2  
25-01-2020 Gouderak   SPV '81 4 3  
25-01-2020 GSV   Bergambacht 0 3  
25-01-2020 Moordrecht   Moerkapelle 2 3  
25-01-2020 Stolwijk   BSC '68 1 2  
                       
 

Onderwerpen